Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szkolenia z zakresu zwalczania oraz zapobiegania przestępczości gospodarczej i skarbowej dla kadr sądownictwa i prokuratury.

Informacje o szkoleniu

Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące ogłoszonego konkursu POWR.02.17.00-IP.04-00-006/19 "Szkolenia z zakresu zwalczania oraz zapobiegania przestępczości gospodarczej i skarbowej dla kadr sądownictwa i prokuratury", które odbędzie się w Warszawie, w Ministerstwie Sprawiedliwości, sala 615, Al. Ujazdowskie 11.

Formularz zgłoszeniowy (DOCX 69 KB) należy odesłać do 1 grudnia 2019 r. w formie elektronicznej na adres szkoleniapower@ms.gov.pl

Konkurs ma na celu wyłonienie do dofinansowania projektów polegających na przeprowadzeniu szkoleń z zakresu zwalczania i zapobiegania przestępczości gospodarczej i skarbowej dla kadr sądownictwa i prokuratury.

Kto może składać wnioski?

O dofinansowanie mogą ubiegać się:

  • organizacje pozarządowe,
  • partnerzy społeczni zgodnie z definicją przyjętą w PO WER,
  • przedsiębiorcy,
  • szkoły wyższe,
  • jednostki naukowe,
  • Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury.

Program szkolenia

Szkolenia mają służyć aktualizacji specjalistycznej wiedzy prawniczej z zakresu prawa gospodarczego oraz doskonaleniu praktycznych umiejętności zawodowych pracowników powszechnych jednostek prokuratury (prokuratorów, asesorów prokuratury oraz asystentów prokuratora) oraz sądów powszechnych (sędziów, asesorów sądowych, referendarzy i asystentów sędziego).