Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkania informacyjne w Słubicach i Międzyrzeczu „Innowacyjna firma – wsparcie dla małych i średnich przedsiębiorstw na rozwój działalności”

Informacje o szkoleniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego wraz z Zachodnią Izbą Przemysłowo-Handlową zaprasza na spotkania informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia przez lubuskich przedsiębiorców na działania mające na celu podniesienie innowacyjności firm.

Najbliższe spotkania odbęda się:

  • 7 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Urzędzie Miejskim w Słubicach, ul. Akademicka 1, 69-100 Słubice;
  • 8 czerwca 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Urzędzie Miejskim w Międzyrzeczu, ul. Rynek 1, 66-300 Międzyrzecz (sala konferencyjna na II piętrze).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza dostępnego powyżej pod przyciskiem „weź udział”. Na zgłoszenia czekamy do 6 czerwca 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-377, -380, -386, -378. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Dla kogo

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Słubic, Międzyrzecza i okolicznych gmin.

Program spotkań

Podczas spotkań przekazane zostaną informacje dotyczące:

  • możliwości pozyskania środków na działalność badawczo-rozwojową,
  • opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów i usług,
  • możliwości skorzystania z bonów na innowacje oraz wsparcie na podnoszenie kompetencji i kwalifikacji przedsiębiorców i ich pracowników.
  • warunków przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Organizator spotkań

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Sikorskiego 107 
tel.: 95 7390 377, 378, 380, 386
e-mail lpi@lubuskie.pl