Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Zapisz się na konferencję otwierającą konsultacje nowego Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego

Zapraszamy na konferencję otwierającą konsultacje społeczne Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS), która odbędzie się 2 czerwca.

Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego. Chcemy podać Twoje zdanie! Weź udział w konsultacjach społecznych! Start już 2 czerwca!

FERS to Program mający na celu usprawnienie  funkcjonowania różnych polityk publicznych, w tym m.in. poprawę sytuacji osób na rynku pracy, zwiększenie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, zapewnienie opieki nad dziećmi, podnoszenie jakości edukacji i rozwoju kompetencji, integrację społecznej, rozwój usług społecznych i ekonomii społecznej oraz ochrony zdrowia.

Już dzisiaj można zarejestrować swój udział w wydarzeniu wypełniając formularz dostępny na stronie Konsultacje społeczne Programu, jak  również zapoznać się z agendą spotkania.  

Do udziału w konsultacjach oraz w konferencji on-line otwierającej proces konsultacji zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, instytucje, partnerów społecznych, organizacje, przedsiębiorców i innych zainteresowanych.

Osoby, które zarejestrują się do udziału w tym wydarzeniu, będą mogły w nim aktywnie uczestniczyć i zgłaszać uwagi. Rejestracja do udziału w konferencji  będzie trwać do 2 czerwca, bądź wyczerpania miejsc.

Osoby bez zgłoszenia (bez rejestracji) będą mogły obejrzeć  transmisję wydarzenia na YouTube (dla nich opcja zadawania pytań/zgłaszania uwag będzie wyłączona). 

Konferencja będzie tłumaczona na język migowy.

Konsultacje FERS potrwają od 2 czerwca do 9 lipca 2021 r. Uwagi do Programu będzie można przesłać także za pośrednictwem formularza uwag, który zostanie udostępniony wraz z Programem na stronie od 2 czerwca.

Wszystkie informacje związane z konferencją i konsultacjami społecznymi są dostępne na stronie Konsultacje społeczne Programu.

Konsultacje  będzie można  śledzić także na naszych profilach społecznościowych – zapraszamy do ich obserwowania.