Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Złap wiosenny POWER!

To już chyba właściwy moment na ruch po zimowym lenistwie! Może czasem jeszcze popada i zawieje, ale wiosnę czuć w powietrzu. Jeśli jesteś osobą młodą to proponujemy (oprócz biegania czy innej formy ruchu) rozejrzenie się za ciekawą pracą lub szkoleniem! Możesz jej poszukać w wielu miejscach, ale my proponujemy #funduszeeuropejskie. Do wyboru są różne formy aktywności – pobiec możesz po szkolenie, staż, praktyki zawodowe, dostać pieniądze na działalność gospodarczą czy dofinansowanie na przeprowadzkę bliżej Twojego pracodawcy. A to nie wszystko! Propozycje dla Ciebie są podane na dole artykułu. Przeglądaj podane linki - pisz albo dzwoń, jeśli coś Cię zainteresuje.

Dla kogo? Gdzie?

Niżej prezentujemy aktualny wykaz projektów dla osób, które nie skończyły jeszcze 30 lat. To właśnie do tych projektów możesz się zgłosić.

Co masz zrobić? Po prostu wybierz plik ze swoim województwem i przejrzyj listę z terminami rekrutacji do projektów w kwietniu i maju. Projekty te oferują różne formy pomocy - od pieniędzy na zakładanie działalności gospodarczej przez szkolenia, kursy aż po płatne staże. Należy tylko zadzwonić lub napisać do koordynującego wybrany projekt. Pamiętaj, możesz zapisać się już teraz.

Możesz też skontaktować się z najbliższym urzędem pracy lub z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Twojej okolicy. Tam pracownicy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniego projektu. Korzystaj z możliwości, jakie dają projekty z funduszy europejskich. Pamiętaj, że za udział w nich nic nie płacisz. Polecamy!

Zrób też niespodziankę swoim znajomym. Prześlij im tę wiadomość i zapiszcie się do projektu razem!

Nie zapomnij też polubić naszą stronę na FB i na Instagramie #funduszeeuropejskie.

Śledź newsy i nadchodzące wydarzenia!

Aktualne oferty: