Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Warszawie dla zainteresowanych składaniem wniosku o dofinansowanie na realizację projektu w konkursie na inkubację innowacji społecznych

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne dla zainteresowanych składaniem wniosku o dofinansowanie na realizację projektu w konkursie na inkubację innowacji społecznych – II edycja, nr POWR.04.01.00-IZ.00-00-024/19, działanie 4.1 Program Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) "Innowacje społeczne".

Spotkanie odbędzie się 6 września 2019 r. (piątek) w sali nr 1105 od 11:00 do 14:00 w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju w Warszawie przy ul. Wspólnej 2/4.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną założenia konkursu oraz kryteria wyboru projektów. Spotkanie będzie szansą na uzyskanie odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące procesu naboru i ewentualnej późniejszej realizacji projektów. Prosimy o wcześniejsze przesyłanie pytań na adres wskazanej poniżej skrzynki e-mail, tak abyśmy mogli dobrze przygotować się do wyjaśnienia wszelkich wątpliwych kwestii.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (DOC 627 KB) na konkurs.mikro@miir.gov.pl. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o przekazanie nam informacji o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę spotkania.

 

Program szkolenia

  • Prezentacja założeń II edycji konkursu na inkubację innowacji społecznych;
  • Omówienie kryteriów oceny;
  • Odpowiedzi na pytania dotyczące konkursu.