Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Poszerzamy horyzonty

Dziś często nie wystarcza już matura, a nawet tytuł magistra. Uczyć i doskonalić się można, a nawet czasami trzeba, przez całe życie. Na szczęście teraz jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Można skorzystać z nieoprocentowanych pożyczek na kształcenie dofinansowanych przez Fundusze Europejskie. Już ponad 11 tysięcy osób zarejestrowało się, by złożyć wnioski!

Pieniądze z Programu Wiedza Edukacja Rozwój dają szansę na pozytywne zmiany w szkoleniach kadry medycznej, a pacjentom ułatwiają dostęp do specjalistycznych ośrodków. Dofinansowanie unijne dostał np. specjalny symulator endoskopowy. Z kolei na warszawskich Bielanach powstało centrum zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży. To miejsce bardzo potrzebne dla najmłodszego pokolenia.

O tym wszystkim piszemy w naszej broszurze. Przeczytasz tu także o nowym kierunku studiów kształcącym specjalistów od technologii kosmicznych. Jest też krótka historia projektu „aPSYstent” i dzielnych czworonogów, które zostają przewodnikami osób niewidomych.

Zapraszamy do lektury!

Okładka broszury - kolaż zdjęć projektów z Programu Wiedza Edukacja Rozwój