Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ponad ćwierć miliona unijnych projektów w Polsce!

Dołącz do grona beneficjentów Funduszy Europejskich! Możliwości otrzymania dofinansowania jest naprawdę wiele - sprawdź na jakie wsparcie Ty możesz liczyć!

Nie masz gotowego pomysłu na projekt?

Poszukaj inspiracji na stronie www.mapadotacji.gov.pl. Tam znajdziesz ponad ćwierć miliona gotowych pomysłów!

Zobacz jakie projekty mają szansę na dofinansowanie. Na pewno znajdziesz wiele przykładów, które możesz wykorzystać przy tworzeniu własnego projektu.

Otwórz stronę Mapy Dotacji UE, skorzystaj z przejrzystej wyszukiwarki projektów, wybierz interesujące Cię pomysły. Zainspiruj się i działaj!

Kto może skorzystać z unijnego wsparcia?

Z Funduszy Europejskich mogą korzystać nie tylko firmy, instytucje, organizacje, ale także osoby prywatne. 

Fundusze Europejskie są także dla Ciebie!

Więcej o Mapie Dotacji UE

Na Mapie Dotacji UE jest już 250 566 projektów. Ich wartość przekroczyła bilion złotych, a dofinansowanie z FE to ponad 611 miliardów złotych*.

Z Programu Wiedza Edukacja Rozwój dofinansowanie uzyskało 5 705 projektów. W Programie Infrastruktura i Środowisko łącznie zarejestrowano 5 648 projektów, a w Programie Inteligentny Rozwój – 5 531 projektów.

W perspektywie finansowej 2014-2020 podjęto realizację 55 668 projektów. Największymi beneficjentami Funduszy Europejskich są: województwo mazowieckie, województwo śląskie i województwo wielkopolskie.

Zapoznaj się ze szczegółami projektów realizowanych z wykorzystaniem Funduszy Europejskich!

Zapraszamy na www.mapadotacji.gov.pl!

Zostań współautorem Mapy Dotacji

Zrealizowałeś już swój pomysł na projekt z pomocą Funduszy Europejskich? Podziel się z nami swoim sukcesem! Twój projekt jest na Mapie Dotacji UE - dodaj opis i zdjęcia swojego projektu!

Korzystasz z dróg, które powstały dzięki Funduszom Europejskim, jeździsz nowoczesnymi tramwajami zakupionymi z wykorzystaniem Funduszy, Twoja uczelnia rozwija się dzięki Funduszom, a może Twoje dziecko przyszło na świat w przyjaznym szpitalu powstałym dzięki Funduszom? – znajdź te inwestycje na Mapie Dotacji UE i przyślij nam zdjęcia!

Zapraszamy na www.mapadotacji.gov.pl!

*szczegóły dotyczące zakresu danych publikowanych na Mapie Dotacji UE podajemy na stronie Pytań i odpowiedzi