Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Nowe eFEkty już są!

Życie napędzają zmiany. Szczególnie te w skali mikro – blisko naszych rodzin i bieżących spraw. Ale nie tylko one mają wpływ na codzienność każdego z nas. Zmiany, które dotyczą poprawy jakości życia całych grup społecznych, zachodzą każdego dnia. Wiele z nich może wejść w życie dzięki Funduszom Europejskim. Przeczytacie o nich w najnowszym Biuletynie Funduszy Europejskich.

eFEkty biuletyn Funudszy Europejskich w Polsce. Nowe eFEkty już są!

Wrześniowy Biuletyn eFEkty to:

  • 10 obszarów tematycznych (m.in. dostępność, innowacje, transport, zdrowie),
  • ponad 20 historii beneficjentów,
  • 52 strony świetnej lektury.

W tym numerze opisujemy dla Państwa wiele inspiracji projektowych. Czy można pakować produkty z wykorzystaniem skrobi? Gdzie szukać pomocy w korekcie wad postawy? I jak nauczyć się biznesu przez zabawę? Polskie przedsiębiorstwa znają odpowiedź! Ekologiczny papier, innowacyjna aplikacja i gra symulacyjna.

We wrześniowym numerze „eFEkty” podkreślamy także znaczenie dostępności. Winda, pochylnia czy specjalne oznaczenia, dla jednych mogą być jedynie dodatkiem. Innym pomagają w codziennych obowiązkach. W rozmowie, która otwiera najnowszy numer, koncentrujemy się na szkołach i możliwościach, jakie daje im wsparcie z Funduszu Dostępności.

Zapraszamy do lektury!

Biuletyn dostępny jest w zakładce "Publikacje".