Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium „Pierwsze kroki w biznesie – fundusze na start”

Informacje o spotkaniu

Spotkanie informacyjne on-line dotyczy wsparcia w formie dotacji i preferencyjnych pożyczek unijnych kierowanego do wszystkich osób, które chciałaby rozpocząć działalność gospodarczą w województwie dolnośląskim. Dodatkowo przedstawiciel Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia wyjaśni Państwu, jak - krok po kroku - zarejestrować własną firmę oraz opowie o wsparciu finansowym, doradczym, informacyjnym i promocyjnym Miasta dla nowopowstałych firm. Będzie to praktyczna wiedza w pigułce.

Spotkanie w formie webinarium odbędzie się na platformie internetowej. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu pife@dolnyslask.pl. Po rejestracji otrzymacie Państwo bezpośredni link do spotkania on-line. Nie ma potrzeby instalacji aplikacji. W razie problemów technicznych prosimy o kontakt z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

 

Dla kogo

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby fizyczne planujące rozpocząć swój biznes.

Program spotkania

  • Oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)
  • Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w województwie dolnośląskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020
  • Oferta niskooprocentowanych pożyczek unijnych dostępnych przed rejestracją firmy
  • ABC zakładania działalności gospodarczej; Przewodnik wrocławskiego przedsiębiorcy - Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Organizatorzy webinarium 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 

Wybrzeże Słowackiego 12-14
50-411 Wrocław
Infolinia: 801 700 008 , tel. 71 776 95 01
e-mail pife@dolnyslask.pl

oraz

Biuro Rozwoju Gospodarczego
Urząd Miejski Wrocławia

ul. Świdnicka 53
50-030 Wrocław
tel.: 71 777 71 74
e-mail brg@um.wroc.pl