Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium "Dotacje na własną firmę i rozwój zawodowy"

Informacje o spotkaniu

W trakcie spotkania informacyjnego on-line zostaną przedstawione projekty dotyczące kompleksowego wsparcia aktywizacji zawodowej m.in.: dotacje na zakładanie działalności gospodarczej oraz na wsparcie rozwoju zawodowego m.in. doradztwo zawodowe/szkolenia/staże/studia podyplomowe.

Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej ZOOM. Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do 18 listopada 2021 r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy indywidualny link do spotkania.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania. W razie problemów technicznych prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzega się możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Dla kogo

Do udziału zapraszamy osoby z obszaru województwa dolnośląskiego:

 • zamieszkałe lub uczące się bierne zawodowo lub bezrobotne niezarejestrowane w urzędzie pracy, w wieku 18-29 lat i które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r.
 • osoby bez względu na wiek w tym:
  • osoby zwolnione z winy pracodawcy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu,osoby przewidziane do zwolnienia,
  • osoby poinformowane przez pracodawcę o nieprzedłużeniu przez niego zatrudnienia oraz
  • osoby zagrożone zwolnieniem.

Program webinarium

 • Przywitanie uczestników, źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
 • „Przedsiębiorczość drogą do aktywizacji zawodowej mieszkańców Dolnego Śląska” - projekt partnerski Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A w ramach Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy Programu Wiedza Edukacja Rozwoj 2014-2020;
 • „Aktywizacja dolnośląskiego rynku pracy – III edycja” - projekt partnerski z udziałem Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. dla subregionu jeleniogórskiego w ramach działania 8.5 Regionalnego Programu dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.