Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinar „Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej”

Informacje o szkoleniu

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą i skorzystać z Funduszy Europejskich przeznaczonych na ten cel.

Webinar odbędzie się w poniedziałek 19 kwietnia 2021 r. od 10:00 do 11:00 na platformie ClickMeeting. Aby wziąć udział w webinarium, prosimy, wypełnij formularz rejestracji poprzez zakładkę "weź udział". Po zarejestrowaniu się otrzymasz link do webinarium.

Ważne!

  • Na zgłoszenia czekamy do 18 kwietnia 2021 r.
  • Jeśli masz pytania w sprawie webinaru, zadzwoń: 95 7390 377.
  • Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zapraszamy!

Dla kogo

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby chcące założyć własną działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego, w tym m.in. absolwentów szkół średnich/zawodowych oraz uczelni wyższych, studentów ostatniego roku studiów, osoby bezrobotne, opiekunów osób niepełnosprawnych z województwa lubuskiego.

Program szkolenia

Podczas webinaru omówimy dostępne w chwili obecnej środki na założenie działalności gospodarczej w ramach instrumentów bezzwrotnych (dotacji) i zwrotnych (pożyczek).

Organizatorzy

Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. 119.1 z 4 maja 2016 r.) informujemy, że:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Województwo Lubuskie – Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego z siedzibą w Zielonej Górze ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra,
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iodo@lubuskie.pl,
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z rekrutacją i udziałem w webinarze, w tym jego nagraniem, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody,
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych, prawo do przenoszenia swoich danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawia zgody przed jej cofnięciem,
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne w związku z rekrutacją i udziałem w webinarze, w tym jego nagraniem.

Pozostałe informacje nt. przetwarzania danych osobowych, w tym dotyczące praw osób i kontaktu do Inspektora Ochrony Danych, dostępne są na stronie BIP