Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Warszawie dotyczące konkursu "Szkolenia z obszaru zarządzania projektami i e-kompetencji dla pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Krajowej"

Informacje o spotkaniu

Ministerstwo Sprawiedliwości (Al. Ujazdowskie 11, 00-950 Warszawa) - Instytucja Pośrednicząca dla Działania 2.17 Skuteczny wymiar sprawiedliwości w ramach priorytetu II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji Programu Wiedza Edukacja Rozwój – ogłasza konkurs nr POWR.02.17.00-IP.04-00-001/19 „Szkolenia z obszaru zarządzania projektami i e-kompetencji dla pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Krajowej”.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 25 lutego 2019 r. w godz. 10.00-14.00, w sali nr 615 w Ministerstwie Sprawiedliwości, Al. Ujazdowskie 11, 00-950 Warszawa. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (DOCX 70 KB) na adres aneta.utkowska@ms.gov.pl lub szkoleniapower@ms.gov.pl. Na zgłoszenia czekamy do 22 lutego 2019 r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Dla kogo

W ramach konkursu o dofinansowanie mogą ubiegać się:

  • organizacje pozarządowe,
  • partnerzy społeczni zgodnie z definicją przyjętą w Programie Wiedza, Edukacja, Rozwój,
  • przedsiębiorcy,
  • szkoły wyższe,
  • jednostki naukowe,
  • Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury.

 

Program szkolenia

Konkurs ma na celu wyłonienie do dofinansowania projektu przewidującego opracowanie i realizację oferty szkoleniowej dla pracowników Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratury Krajowej w zakresie podstawowych i specjalistycznych kompetencji informatycznych oraz w zakresie zarządzania projektami i pracy w zespole projektowym, ze szczególnym uwzględnieniem projektów informatycznych.