Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Gdańsku "Fundusze Europejskie Twoją szansą na rozpoczęcie własnego biznesu oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych"

Informacje o spotkaniu

Celem spotkania jest przedstawienie informacji na temat zakładania działalności gospodarczej oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych przy wsparciu z Funduszy Europejskich.

Spotkanie organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku odbędzie się 26 lutego 2020 r. od 10:00 do 12:30 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego przy ul. Okopowej 21/27 w sali 133c (pierwsze piętro). Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 24 lutego 2020 roku formularza zgłoszeniowego na adres punktinformacyjny@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefonicznie pod nr (58) 32 68 152.Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dla kogo

Dla wszystkich osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej oraz podniesieniem kwalifikacji zawodowych przy wsparciu z Funduszy Europejskich.

Program spotkania

W programie spotkania m.in.:

  • możliwości uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej,
  • podniesienie kwalifikacji zawodowych w ramach projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich,
  • wprowadzenie do tematyki biznesplanu, biznesplan krok po kroku,
  • pożyczki na podjęcie działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich.

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku

ul. Augustyńskiego 1
80-819 Gdańsk
tel.: 58 326 81 47, 58 326 81 48, 58 326 81 52
e-mail punktinformacyjny@pomorskie.eu