Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne konkursu Programu Wiedza Edukacja Rozwój na wzmocnienie procesu konsultacji społecznych w obszarze planowania i zagospodarowania przestrzennego

Informacje o spotkaniu

Od 3 września trwa nabór wniosków o dofinansowanie w ramach II rundy konkursu na wzmocnienie procesu konsultacji społecznych w obszarze planowania i zagospodarowania przestrzennego nr POWR.02.19.00-IZ.00-00-003/18, w ramach Działania 2.19 Programu Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) "Usprawnienie procesów inwestycyjno-budowlanych i planowania przestrzennego". Więcej informacji o konkursie znajdziesz na stronie naboru

Ze względu na znaczne zainteresowanie konkursem Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju bierze pod uwagę, że II runda może być ostatnią, w związku z czym, aby umożliwić udział w konkursie wszystkim zainteresowanym organizacjom,  wydłużono termin składania wniosków w ramach II rundy do 31 października 2018 r. do godz. 14.00.

Zainteresowanych składaniem wniosku o dofinansowanie projektu w II rundnie naboru zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 18 października w godzinach 11.00-14.00 w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie (sala nr NO35A - wejście od ul. Żurawiej). Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego (DOC 463 KB) do 1 6 października na adres konkurs.partycypacja@miir.gov.pl.

Osoby z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę spotkania.  

 

Dla kogo

Dla organizacji pozarządowych zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie projektu w ramach konkursu.

Program spotkania

W trakcie spotkania przedstawione zostaną założenia ogłoszonego konkursu oraz kryteria wyboru projektów. Spotkanie będzie szansą na uzyskanie odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące procesu naboru i późniejszej realizacji projektu wybranego w konkursie.

Organizator spotkania

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
ul. Wspólna 2/4
tel. 22 273 80 50