Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów konkursu Programuj z PO WER

Informacje o spotkaniu

Ministerstwo Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne dla zainteresowanych składaniem wniosku o dofinansowanie na realizację projektu w ramach konkursu Programuj z PO WER nr POWR.04.01.00-IZ.00-00-012/17 w ramach działania 4.1 Innowacje społeczne, Programu Edukacja Rozwój.

Spotkanie odbędzie się 18 września 2017 r. (poniedziałek) w godz. 10.00-14.00 w Ministerstwie Rozwoju przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie, w sali nr 5114 A.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wysłanie zgłoszenia  (DOC 161 KB) na adres paulina.pekalska@mr.gov.pl lub konkurs.makro3@mr.gov.pl 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę spotkania. 

Dla kogo

Dla podmiotów zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie projektu w ramach konkursu Programuj z PO WER.

Tematyka spotkania

W trakcie spotkania przedstawione zostaną założenia ogłoszonego konkursu oraz kryteria wyboru projektów. Spotkanie będzie szansą na uzyskanie odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące procesu naboru i późniejszej realizacji projektów wybranych w ramach konkursu.

Organizator

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego

Ministerstwo Rozwoju
pl. Trzech Krzyży 3/5
00-507 Warszawa