Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne dla osób fizycznych na założenie działalności gospodarczej w Lubniewicach

Informacje o szkoleniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalną Grupą Działania, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia na podejmowanie działalności gospodarcze.

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2019 r. od 16:00 do 19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach, ul. Jana Pawła II 51 B. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 23 czerwca 2019 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-380; -377; -378; -386. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

Dla kogo

Spotkanie kierowane jest do osób fizycznych planujących założenie własnej działalności gospodarczej, zamieszkujących obszar działania LGD, w tym gminy: Krzeszyce, Lubniewice, Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Kłodawa, Deszczno, Santok, Lubiszyn i Bogdaniec.

Program szkolenia

  • Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu;
  • Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki;
  • Ponadto przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania przedstawią zasady ubiegania się o wsparcie w naborze nr 3/2019 dla przedsięwzięcia 1.1.1 Podejmowanie działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, objętego PROW 2014-2020.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp.

ul. Władysława Sikorskiego, pokój nr 115
tel. 95 7390-377, -378, -380, -386;
e-mail lpi@lubuskie.pl