Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Seminarium pt. "Okulary przyszłości – Śląsk 2030. Białe i zielone miejsce pracy"

Seminarium on-line

24 i 25 listopada 2020 roku odbędzie się dwudniowe seminarium eksperckie dotyczące białych i zielonych miejsc pracy na Śląsku 2030 r.

We wtorek, 24 listopada, odbędzie się seminarium on-line na temat metod pracy z przyszłością.

Drugiego dnia, 25 listopada, odbędzie się warsztat on-line, dotyczący projektowania strategii rozwoju białych i zielonych miejsc pracy na Śląsku.

Seminarium inauguruje działalność Inkubatora Innowacji Społecznych w województwie śląskim. Skupia się na tematyce wykorzystania scenariuszy przyszłości w planowaniu rozwoju "białych" i "zielonych" miejsc pracy. Ideą wydarzenia jest rozszerzenie sposobu myślenia przez przepracowanie możliwych przyszłości dla Śląska w kontekście szeroko rozumianych białych i zielonych miejsc pracy. 

Liczba uczestników mogących wziąć udział w seminarium jest ograniczona.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia na portalu Evenea.

Możliwe jest zgłoszenie udziału w całym wydarzeniu lub tylko w wybranej części (wykłady lub warsztaty).

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Śląska Przestrzeń innowacji” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.  

Dla kogo

Do uczestnictwa w seminarium organizatorzy zapraszają w szczególności przedstawicieli instytucji, samorządów, firm oraz organizacji pozarządowych ze Śląska, które związane są z sektorem białych i/lub zielonych miejsc pracy, rozwojem regionalnym oraz polityką społeczną.

Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa także wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy nt. wykorzystania metod projektowych w planowaniu strategicznym.

Program

Program wydarzenia i szczegółowe informacje na jego temat dostępne są na stronie Śląska Przestrzeń Innowacji

Organizatorzy

Fundacja Fundusz Współpracy oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS