Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Konferencja "Dobre prawo. Wsparcie dla podmiotów trzeciego sektora i administracji publicznej ze środków Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020"

Informacje o szkoleniu

Instytucja Pośrednicząca w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (KPRM) ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji "Dobre prawo. Wsparcie dla podmiotów trzeciego sektora i administracji publicznej ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020", która odbędzie się 13 czerwca 2019 r. w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w sali im. Anny Walentynowicz.

Dla kogo

Celem wydarzenia jest podsumowanie dotychczasowych efektów wdrażania przez Instytucję Pośredniczącą w KPRM Działania 2.16 PO WER oraz omówienie planów naborów wniosków w drugiej połowie perspektywy finansowej. Do udziału w panelach konferencyjnych zaprosiliśmy przedstawicieli administracji rządowej, ekspertów oraz naszych beneficjentów, którzy przedstawią realizowane przez nich projekty i podzielą się swoimi doświadczeniami.

Zaproszenie do udziału w konferencji kierujemy do wszystkich zainteresowanych – zarówno przedstawicieli podmiotów trzeciego sektora, administracji publicznej, jak i szerokiego kręgu osób zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich. 

Program konfernecji

Zachęcamy do przesyłania formularzy zgłoszeniowych (DOC 281 KB) do 7 czerwca 2019 r. na adres efs@kprm.gov.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji otrzymają Państwo za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z adresem wskazanym w formularzu zgłoszeniowym

Program konferencji (PDF 319 KB)