Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Już wkrótce kolejne konkursy na Facebooku Funduszy Europejskich! Dołącz do nas

Kolejne konkursy już na wiosnę

Już wkrótce rusza kolejna edycja rozdań darmowych biletów do miejsc dofinansowanych z Funduszy Europejskich! Poprzednią edycję rozdań przeprowadziliśmy w naszych kanałach social-media w zeszłym roku. Cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem internautów. Posty konkursowe publikowane na naszym profilu zebrały łącznie setki pozytywnych komentarzy, reakcji i udostępnień, a ich zasięg przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Regularnie otrzymujemy wiadomości od osób, które obserwują nasz fanpage i nie mogą doczekać się kolejnych rozdań.

Dołącz do nas

W związku z sukcesem akcji, planujemy kolejne rozdania i zaczynamy już tworzyć kalendarz konkursów na wiosnę oraz lato. W związku z tym serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich beneficjentów, którzy będą chcieli przyłączyć się do naszej akcji! Jest to świetna okazja do szerokiej promocji efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w poszczególnych regionach, a jednocześnie beneficjentów, którzy skorzystali z unijnych środków.

Twój projekt skorzystał z Funduszy Europejskich? Chciałbyś przekazać na nasz konkurs darmowe bilety wstępu, o które powalczą internauci? Napisz do nas na adres e-mail Zofia.Ozarek-Wodzinowska@miir.gov.pl.

Grafika do newsa dla beneficjentów