Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szkolenie w Gorzowie Wielkopolskim "ABC działalności gospodarczej – jak rozpocząć i prowadzić własną firmę?"

Informacje o szkoleniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego zaprasza na szkolenie dotyczące zakładania działalności gospodarczej.

Szkolenie odbędzie się w czwartek 13 grudnia 2018 r. od 10:00 do 14:00 w Gorzowie Wielkopolskim w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta (sala konferencyjna nr 216, piętro II). Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 12 grudnia 2018 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerami telefonów: 95 7390-377; -378; -380; -386.

Dla kogo

dla osób z województwa lubuskiego chcących założyć własną działalność gospodarczą.

Program szkolenia

  • Podczas szkolenia przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu;
  • Wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki;
  • Omówione zostaną prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej, zobowiązania przedsiębiorcy wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. 

Organizator szkolenia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim

ul. gen. Władysława Sikorskiego 107
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 7390 377, -378, -380, -386
e-mail lpi@lubuskie.pl