Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Zielonej Górze z cyklu „Pełno spraw dla niepełnosprawnych”

Informacje o szkoleniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu „Pełno spraw dla niepełnosprawnych”.

Spotkanie odbędzie się 26 września 2018 r. od 10:00 do 13:00 w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, przy ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego pod przyciskiem "Weź udział" na górze strony. Na zgłoszenia czekamy do 25 września 2018 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 4565 -535; -499; -488; -480; -454. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji, w formularzu zgłoszeniowym.

 

Dla kogo

Spotkanie przeznaczone jest dla osób z niepełnosprawnościami i działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Program szkolenia

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków m.in. na:

  • założenie działalności gospodarczej,
  • odbycie stażów,
  • podniesienie kompetencji poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Nie zabraknie także informacji na temat działań skierowanych do osób niepełnosprawnych, realizowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne oraz krajowe środki.