Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Zielonej Górze „Mama może wszystko”

Informacje o szkoleniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne „Mama może wszystko”.

Spotkanie odbędzie się 23 października 2018 r. od 10:00 do 13:30 w Zielonej Górze, ul. gen. J. Sowińskiego 4a/7, 65-419 Zielona Góra. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego Na zgłoszenia czekamy do 19 października 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona - o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 45 65-535; -499; -488; -480; -454. 

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do kobiet powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, rodzicielskich czy wychowawczych.

Program szkolenia

  • Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków m.in. na: założenie firmy, staże, podniesienie kompetencji poprzez udział w kursach i szkoleniach;
  • Nie zabraknie także informacji na temat działań skierowanych do mam dzieci w wieku 0-3 lata. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne oraz krajowe środki;
  • Wsparcie unijne dotyczyć będzie Regionalnego Programu Lubuskie 2020 oraz Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.