Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Sosnowcu dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Funduszy Europejskich

Informacje o spotkaniu

Na spotkanie zapraszamy osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo, zainteresowane pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się 23 października 2018 r. w godz. 10:00-12:30 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, przy ul. Jana Kilińskiego 25. 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail lpisosnowiec@oddzial.fgsa.pl. Warunkiem uczestnictwa jest otrzymanie na podany adres e-mail potwierdzenia udziału. Jeżeli ze względu na niepełnosprawność lub stan zdrowia potrzebują Państwo określonych warunków uczestnictwa w spotkaniu, to prosimy o dodatkowy kontakt pod numerem telefonu 32 360 70 62.

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do osób z powiatu zawierciańskiego, będzińskiego oraz Dąbrowy Górniczej, Jaworzna i Sosnowca.

Tematyka spotkania

  • Możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej (środki Powiatowych Urzędów Pracy, operatorów wybieranych w ramach działań konkursowych 1.2.1 Program Wiedza Edukacja Rozwój i 7.3.3 Regionalny Program Województwa Śląskiego, pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej).
  • Przedstawienie dokumentacji związanej z pozyskaniem środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
  • Wniosek o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej - krok po kroku: omówienie zawartości merytorycznej wniosku o dofinansowanie.


Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu
ul. Kilińskiego 25
41-200 Sosnowiec
tel. 32 263 50 37