Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w ramach działania 4.1 Programu Wiedza Edukacja Rozwój "Innowacje społeczne"

Informacja o spotkaniu

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne dla zainteresowanych składaniem wniosku o dofinansowanie na realizację projektu w ramach konkursu "przestrzeń dostępnej szkoły" nr POWR.04.01.00-IZ.00-00-021/18, w ramach działania 4.1 Programu Wiedza Edukacja Rozwój "innowacje społeczne".

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, ul. Wspólna 2/4 Warszawa 4 stycznia 2019 r. (piątek) w sali im. Grażyny Gęsickiej od 11:00 do 13:30. W trakcie spotkania przedstawione zostaną założenia ogłoszonego konkursu oraz kryteria wyboru projektów. Spotkanie będzie szansą na uzyskanie odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące procesu naboru i późniejszej realizacji projektów wybranych w ramach konkursu.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego (DOC 625 KB) na konkurs.makro@miir.gov.pl. W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich szczególnych potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy, a także sprawną obsługę spotkania.

Spotkanie nie jest dedykowane kryteriom i warunkom naboru dla grantobiorców (organów prowadzących szkoły). Takie spotkania będą miały miejsce po dokonaniu wyboru operatorów, planowanego na II kwartał 2019.

Dla kogo

Spotkanie dedykowane jest podmiotom zainteresowanym złożeniem wniosku o dofinansowanie projektu w ramach konkursu, tj. podmiotom, które chcą pełnić rolę operatora (grantodawcy).

Organizator spotkania

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
Departament Europejskiego Funduszu Społecznego