Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Nowym Tomyślu na temat pożyczek unijnych dla firm na poprawę efektywności energetycznej i rewitalizację

Informacje o spotkaniu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Pożyczki unijne w 2019 r. na rozpoczęcie i rozwój działalności, poprawę efektywności energetycznej i rewitalizację”. Na spotkaniu zostaną przedstawione możliwości wsparcia ze środków Unii Europejskiej w postaci niskooprocentowanych pożyczek, udzielanych na preferencyjnych zasadach. Pożyczki mogą zostać przeznaczone na:

  • rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej,
  • poprawę efektywności energetycznej,
  • rewitalizację.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 12 marca 2019 r. od 9:00 do 11.00 w sali Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu przy ul. Poznańskiej 33, budynek B, sala szkoleniowa nr 11. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o czytelne wypełnienie formularza zgłoszeniowego  (DOC 192 KB) i odesłanie go na adres infoUE-nowytomysl@warp.org.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 marca 2019 r. do 12:00. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane na wskazany przy rejestracji e-mail do 8 marca 2019 r. do 15:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby fizyczne chcące rozpocząć działalność, przedsiębiorców, przedstawicieli: jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, szkół wyższych, jednostek naukowych, placówek oświatowych, instytucji kultury, organizacji pozarządowych, kościołów i związków wyznaniowych, instytucji otoczenia biznesu, podmiotów ekonomii społecznej oraz osób zainteresowanych daną tematyką.

Program spotkania

  • 8:50-9:00 Rejestracja uczestników,
  • 9:00-9:50 Pożyczki na rozpoczęcie i rozwój działalności:

- Wsparcie w starcie,
- Mikropożyczki,
- Inicjatywa.

  • 9:50-10:00 Przerwa,
  • 10:00-10:50 Pożyczki dla podmiotów ekonomii społecznej,

- Pozyczki na poprawę efektywności energetycznej - JESSICA 2.

  • 10:50-11:00 Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Po zakończonym spotkaniu informacyjnym będzie istniała możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych.

Organizator spotkania

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu
przy Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Poznańska 33, pok. nr 15, 16 budynek C
64-300 Nowy Tomyśl
tel. 61 65 06 371, 61 65 06 372
e-mail infoUE-nowytomysl@warp.org.pl